ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT

Uzun yollarda gece gündüz demeden direksiyon sallayarak; Şehirler arası nakliyat işlerinizin zamanında ve sağlam bir şekilde ulaşmasını sağlan tecrübeli ve güvenilir şoförler ile yol yapıyoruz. Ayrıca İzmir’den tüm illere taşınan şehirler arası ev eşyaları taşımaları için tam kapsamlı sigorta ve firmanın  %100 eşya zarar garantisi uygulanır. Bizimle nereye giderseniz gidin hiç fark etmez. Tüm eşyanız sağlam bir şekilde teslim edilmek üzere sizden teslim alınır. Yolda veya taşıma esnasında oluşan tüm zarar ve ek masraflarınız, Atasun evden eve nakliyat firması tarafından anında karşılanır.

Kurumsal şehirler arası ev taşımacılık firmamız ile sizde sayısız imkanla tanışmış ve anlaşma yaparsanız, taşınmış olacaksınız. Her gün Türkiye’nin 81 ilinde ilden ilden ile nakliye hizmeti sunan yüzlerce aracımız var. Biz insanların umutlarını ve hayallerini eşyaları ile birlikte taşıyoruz. Nasıl bir sorumluluk altında olduğumuzu iyi bildiğimizden aşağıdaki önlemleri önceden alıyoruz:

 • Kamyon ve kamyonetlerimiz son modeldir,
 • Bakımı yapılmadan araçlar yola çıkmaz,
 • Periyodik bakımları günlük, aylık ve yıllık olarak yapılır,
 • Her gün araçların yağ ve su bakımı yapılır,
 • Lastik ömrü ve dişleri zamanı gelmeden değişir,
 • Yolda eşyanın sarsılmaması için süspansiyonlu araçlar kullanılır,
 • Lastik havaları kontrol ederek devrilmeye karşı önlem alınır,
 • Bornova şehirler arası taşıma işlemlerinde uzman ekip iş yapar,
 • Marangozlar uzman ve yetenekli mobilyacılardan oluşur,
 • Titiz ve sıralı çalışma yapılır,

İzmir’de En İyi Şehirler Arası Taşıma Firması

Bazen hiç kimse başına neler gelecek hiç bilemez. Ama en azından önlem alarak; İzmir’de şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti alırken, kurumsal ve güvenilir İzmir nakliyat firması seçer. Bu sayede eşyasının en az riskle güvenle yeni yerine taşınması için ilk adım atılmış olur. İkinci önlem ise; İzmir, Ankara, Bursa veya İstanbul’dan yüklenen ev eşyasının sigortasını yapmadan evin taşınmasına izin vermemesi gerekir. Bu sayede yolda kaza, çalınma, devrilme veya yanma gibi sorunlara karşı sigortalı taşınması sağlanır.

İzmir’de Şehirler Arası Ev Taşıma

Atasun’la Ekonomik Şehirler Arası Eşya Taşıtın

Sadece eşyanızın hasarsız ve temiz bir şekilde bir yere ulaşması sizin için yeterli bir kriter değildir. Aynı zamanda aile bütçenize uygun İzmir şehirler arası nakliye fiyatları ile sizin ödeyebileceğiniz bir miktarda olmalıdır. Bu sayede sıkıntı çekmeden ve hiç sıkıntı yaşamadan birinci sınıf Bornova’nın en iyi şehirler arası ev taşıma firması ile çalışmış olursunuz. Ayrıca daha indirimli ve iskontolu Bornova nakliyat hizmeti almanın yollarını aşağıya yazdık. Sizde inceleyerek, en ucuz Bornova şehirler arası eşya taşıma fiyatlarını alabilirsiniz:

 1. Eşya nakil tarihini önceden ayarlamak,
 2. Bina veya siteye eşyanın kolay taşınması için yöntem bulmak,
 3. Evimizdeki günlük kullandığımız ufak ve kırılacak eşyaların paketlenmesi,
 4. Özellikle İzmir’den diğer illere olan taşımalarda günde esnek olmak,

Sorunsuz Eşya Taşımanın Yolları

Bornova‘da sigortalı şehirler arası nakliyat hizmeti sunan çok sayıda ev taşıma firması vardır. Ama garantili ve sigortalı evden eve eşya nakliyat hizmeti olan sadece, Atasun evden eve nakliyat firması vardır.  Sizde sıkıntısız bir şekilde, başınızın belaya ve derde girmesine izin vermeden eşyanızın taşınmasını istiyorsanız, İzmir’de tanınmış ve güven veren evden eve nakliyat firmalarını tercih edin.

Yarım asırlık tecrübesiyle Türkiye’de bir ilke imza atan firmamız ile sizde İzmir’den tüm illere şehirler arası nakliyat işleriniz için bizi Bornova nakliye numaralarımızdan arayın veya evinize inceleme için ücretsiz ekspertiz talep ediniz. Uygun taşıma ücretleri ile İzmir’de kampanyalar ve sezon indirimleri yapan, Atasun nakliyat ile sizde garantili taşının.

0 comments

Write a Comment

Fields with * are required