Evden Eve Nakliyat

Yükselen trendiyle her gün kendini geliştiren ve yenileyen en iyi evden eve nakliyat firması olarak; İzmir’de büyük marka olmayı başaran, Atasun yük taşıma firmasıyla sizde asansörlü ve sigortalı ev taşıyın. İşinde titiz çalışma sürdürmesi müşteri için çok büyük avantajdır. İşin başından sonuna kadar iş takibini uzman ekipler ile yaparak, en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlanmasını amaçlıyoruz. Her işin başında ekip başları olur. Ekip başlarını yöneten grup şefleri vardır. Grup şeflerinin başında ise, Bornova ev taşıma hizmetinde yıllarını vermiş tecrübeli müdürler vardır. Bu sayede işinizi tam profesyonel olarak yapılması sağlanır.

Bornova Evden Eve Nakliyat

Yıldızı sürekli bir şekilde parlayan en iyi Bornova evden eve nakliyat firması olarak; başta Türkiye olmak üzere  İzmir, İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerin şehirler arası ev taşıma hizmetini sigortalı olarak yapıyoruz. Bununla birlikte İzmir içi nakliye hizmetimiz ile Buca, Karşıyaka ve Alsancak olmak üzere tüm ilçelerde asansörlü şehir içi nakliyat hizmetimiz vardır. İşçilik konusunda çok titiz davranıyoruz. Her aşamadan başarıyla geçmiş olan güvenilir, dürüst ve işinde uzman ekiplerle size taşıma hizmeti veriyoruz. Atasun nakliyat sizin rahat ve mutlu taşınmanızı sözleşme ve Türkiye anayasa kurallarına göre garanti altına alan kurumsal taşıma şirketidir.

Bornova’da Yaptığımız Taşıma Grupları

Bornova Şehir İçi Nakliyat:  Bornova içi veya Bornova’dan Buca, Karşıyaka, Gaziemir gibi ilçeler başta olmak üzere; İzmir’in tüm ilçelerine şehir içi ev taşıma hizmetimiz vardır.

Bornova’da Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat: Uzman ekipler, son model taşıma kamyonları ve en korunaklı paketlerle, İzmir Bornova,dan Türkiye’nin tüm illerine şehirler arası ev taşıma hizmetimiz garantili olarak verilir.

Bornova’da Eşya Depolama: Tayin, yeni ev almak, ev tadilatı, yurt dışı görev veya maddi sebeplerden dolayı oluşan tüm ev eşyası depolama işlerinizi, güvenli ve temiz depolarımızda saklıyoruz. Dilediğiniz zamana kadar aylık depo ücreti hesaplanarak eşyanızın sigortalı olarak muhafaza altında kalınması sağlanıyor

Yarım asırlık çınar gibiyiz. Gölgemizden faydalanan nice insanlar, tek bir kelimeyle teşekkür etmesi bile bize yetiyor. Tecrübemiz ve yeteneklerimiz bir araya gelince Bornova’da en iyi taşıma şirketleri arasında lider konuma geldik. Herkesin benimsediği ve takdir ettiği marka isim haline geldik. Kurumsal olmak neyi gerektirdiğini çok iyi bilen bir kadroyuz. Firma içi eleman dayanışması ile aşamayacağımız engel, çözemeyeceğimiz sorun ve sorunsuz bitiremeyeceğimiz Bornova ev eşyası yok. Her işi emeğimizle ve yüreğimizin temiz duyguları ile saf sevgiyle yapıyoruz.

İzmir’in En İyi Ev Taşıma Hizmeti Atasun’da

Zamanında alınmayan önlemler yüzünden İzmir nakliye sektöründe mağdur olan milyonlarca insan arasında sizde olmak ister misiniz? Bu duruma düşmemek sizin elinizde. İşinde uzman ve başarılı olan en iyi İzmir evden eve eşya taşımacılık firmaları ile bağlantı kurun. Bu durum size sayısızca fayda sağlamak dışında, başınıza gelecek kötü olaylarında engellemesine sebep olur. Bir işin ilmini bilen yerlerin başarısını sizde iyi bilirsiniz. Biz bu işte yıllarca çalışarak tecrübe sahibi olduk. Sıfır sorunla hizmetin verilmesinde en büyük sebepten birisi ise, her türlü problemi anında çözebilecek taşımacılık konusunda uzman yöneticilerimizdir.

Neden Atasun Nakliyat Firması seçilmelidir?

  1. Pratik ve çözüm geliştiren ekip başarı vardır,
  2. İşin kısa zaman bitmesini sağlayan asansörlü ev taşımacılığı ile liderdir,
  3. Yönetim kadrosundan en alta kadar iş takibi sistemli yapılır,
  4. Süper paketleme ile hijyen ön planda olur,
  5. Kapalı kasa süspansiyonlu kamyonlar ile eşya sarsılmadan taşınır,
  6. Logosu olmayan araç ile işe gidilmez,
  7. Kıyafetleri şık ve firma ismi ile yazılıdır,

Zamanının ve hızlı bir şekilde eşya teslimatı için; İzmir’de en çok güven veren, Atasun evden eve nakliyat firmasıyla sizde Bornova ev taşıma hizmetini yüksek katlara çıkabilen taşıma asansörleriyle sigorta garantisi ile almalısınız. Firmamız size taşıma öncesi ve esnasında onlarca seçenekle daha raht taşınmanızı sağlar. Sizin için her türlü imkanı seferber ederek, Bornova’da en iyi ev eşyası taşımasını almanızı sağlar.