Eşya Ambalajlama

Türkiye’nin ilk hijyenik ve korunaklı Eşya Ambalajlama malzemelerine sahip olan Atasun evden eve nakliyat firmasıyla sizde hayallerinizde sorunsuz ev taşıma hayalini gerçekleştirebilirsiniz. Avrupa’nın en iyi nakliye firmalarının kullandığı sistemleri ülkemizde ilk olarak biz deniyoruz. İşle ilgili takibi yapan özel personellerimiz vardır. Teknolojiyi iyi takip ederek; İzmir evden eve nakliyat sektöründe kullanılması gereken tüm faydalı malzemeleri ve ekipmanları hemen alıyoruz. Bundan dolayı her geçen gün sektörde daha ileriye giderek, tercih edilen en iyi İzmir ev taşıma firması oluyoruz.

Ev İçi Mobilyaların Söküm Ve Paketlenmesi:

Mobilyalar : Gardrop,  yatak parçaları, masalar,  aynalı şifonyer, komidin ve vestiyer gibi tüm marangoz gerektiren mobilyalarınız itinalı şekilde de monte edilir. Parçalar eşya ambalajlama işleminde uzman olan paketleme elemanı eliyle sarılır. İkinci yuvanızda kurulumu yapılarak,  istediğiniz yere yerleşmesi yapılır.

Yataklar : Evimizde en önemli olan yatakların sarılması çok önemlidir. Temiz olan hiç kullanılmamış tek kullanımlık streç ile sarılır veya özel yatak kılıfları ile paketlenerek taşınır.

Koltuk Takımları:  Bu hizmet özel olarak yapılır. İlk önce temiz olması amacıyla tüm koltuk ve çekyatlar streç ile hiç bir yerinde açık kalmayacak şekilde sarılır. Üstünü pıt pıt ambalajı sarılması ile her türlü zarardan korunması sağlanır.

Beyaz Eşyalar: Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın veya migro dalga fırınlarınızın sökümü yapılır.  Bu eşyalar hassas olduklarından paketlemesi özel malzemeler ile yapılır.. Yeni yerinizde yeri hazır ise montesi yapılır. İzmir Bornova nakliyat firmaları içinde en iyi beyaz eşya sökümü ve takımı bizde.

Yaşam Üniteleri: Bu konu ile ilgili ayrıntı ekspertiz incelemesi ile yapılır. Duvara monte olanlar ile olmayanlar arasında fiyat farkı doğar. Her iki türlü işlemde söküm, ambalaj ve kurulum yapılır. Duvara monte işleri için ekstra ücret talep edilir.

Bornova’da Ufak Eşyaların Paketleme Hizmeti

Yoğun iş temposu veya ev işleri sayesinde eşyanızın paketlenmesi sizin için sorun olabilir. Ama bizim için asla sorun değildir. Uzman ekipler ile İzmir Bornova ev taşıma işlerinizde özel ekiplerle ful paket taşıma hizmeti veriyoruz. Evinizde bulunan tüm ufak ve kırılacak eşyaların düzenli sarılarak paketlemesi yapılıyor. Bu işler için özel koli, poşet ve portatif gardroplar kullanıyoruz. Eski evinizde paketlenen tüm eşyaların paket ve kolilerine nereden alındıkları yazılır. Bu sayede ikinci yerinizde kolayca yerleşmesi sağlanır.

Mutfak Ve Cam Eşyaların Paketlemesi: Hepimizin evinde günlük ihtiyaçlarını karşılamak için kullandıkları tabak, su bardağı, çatal, kaşık, tencere ve farklı porselen takımları vardır. Bunların hasar görmeden temiz bir malzemeyle sarılması yapılır. Koli üzerine ne oldukları yazılır.

Ütüsüz Kıyafetlerde Toplanma Şekli: Her türlü kıyafetler durumuna göre özel poşetlere veya bu iş için yapılmış kolilere konur. Bu şekilde kıyafetler temiz bir şekilde taşınır.

Ütülü Kıyafetlerin Kırışmadan Taşınması: Takım elbiseler, gömlek veya pantolonların kırışmadan ve hasar görmeden taşınması için; İzmir Bornova evden eve nakliyat firmamızın özel yaptırdığı portatif gardroplar vardır. Bunlara yerleştirerek, temiz ve ütülü şekilde taşınması sağlanır.