Bornova’da Marangozlu Ev Taşıma

Gelişen teknoloji ile farklı mobilya eşyalarının olduğu bir dönemde insanlar;  Bornova’da Marangozlu Ev Taşıma hizmeti sunan en iyi evden eve nakliyat firması olan Atasun’u tercih etme sebebi bellidir. Her türlü mobilya söküm takım işinden anlayan ve işi layıkıyla yapan personellere sahip olmasında dolayı yapar. Aslında bizim sektörümüzün en önemli kurallarından bir yanımızda çalışan ekiplerin işinde uzman olmaları ve yeterli derecede insanlar ile iletişim kurabilmesidir. Profesyonel marangozlara sahip evden eve taşıma firmaları ile çalışmanın faydaları şunlardır:

  • İşinden anlayan mobilyacılar çalışır,
  • Söküm işinde hasar vermeden söküm yapılır,
  • Kurulum esnasında hassas davranılır,
  • Yeni yerinizde istediğiniz gibi eşya kurulumu yapılır,
  • Dizayn isteğiniz bizim bakış açımızla renklendirilir,
  • Eşyanızın zararsız taşınması için paketlemesi yapılır,

Atasun nakliye firması konusu hassasiyeti yüksek ekiplerin düzenli çalışması sonucu ortaya çıkan, en iyi İzmir ev taşıma hizmetinin mimarıdır. Bakış açımızla herkesin mutlu bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz. İşe sabit fikirlerle yaklaşmak yerine; herkesin taleplerini dinleyerek, en güzel ve sorunsuz Bornova evden eve nakliyat hizmetini vermektir. Yıllarca girdiğimiz ve çıktığımız her evden aldığımız tecrübeyi yeni müşterilerimizin tatmasını sağlıyoruz. Sorunsuz nasıl hizmet alınır en iyi şekilde anlatarak, çoşkulu ekiplerle eşyanızın taşınmasını yapıyoruz.

İzmir’de Marangozlu Evden Eve Nakliyat

Bornova’da marangozlu nakliye hizmetimiz ile insanların farklı kişiler ile iş yapmasına son veriyoruz. Evi başkası taşısın, mobilya başkası söksün, sigortayı ben yapayım yerine; ful paket Bornova ev taşıma hizmetiyle size fiyat veriyoruz. İşinden uzman ekiplerin evinizdeki tüm işi tam ve eksiksiz olarak yaptığına sizde şahit olacaksınız. Artık işinizle ve ailenizle daha çok ilgilenerek, eşyanızın tüm gereken işlemlerini nakliyecinin yapmasını sağlayın. Sayısızca talep ve öneriyi yıllarca değerlendirdik. En ilgi gören ve insanların isteklerini tam karşılayan Bornova eşya taşıma yöntemini bulduk. Artık sıfır sorunla herkesin rahat taşınmasını sağlıyoruz.

Mobilya’da Ne Hizmetler Verilir:

  1. Mobilya de monte işleri : Her türlü özelliğe ve zorluğa sahip mobilyanızın evinizde veya iş yerinizde sökümü yapılır. Şartlar ne olursa olsun ekspertiz incelemesi sonucu yapılacak denen işlemler yapılır.
  2. Eşya Kurulum: İkinci yuvanızda sökülen ve parçalan tüm parçalar takılır. Başta gardrop olmak üzere tüm eşyanın düzenli şekilde en güzel şekilde kurulması yapılır.
  3. Duvara Monte Hizmeti : Bu hizmet ekstra ücret karşılığında yapılır. Sadece İzmir şehir içi ev taşıma hizmetlerinden geçerlidir. Evinizde bulunan duvara monteli olan yaşam ünitesi, raflar, televizyon veya dolapların sökümü ve takımı yapılır.

Sizde artık işinde büyüyerek,  sektörde büyük konuma sahip olan, Atasun taşıma firmasının size sunduğu hizmetlerden faydalanın. Bornova’da Marangozlu Ev Taşıma hizmetiyle herkesin yeni yerine temiz taşınmasını sağlayan firmayı seçin. En iyi hizmeti için bizi hemen arayın.